Biz Kimiz ?

PROFİLİMİZ;

Firmamız 1985 yılından günümüze ANTALYA ÇIKIŞLI TURLAR konseptiyle sektörünün öncü lokomotifi olarak Türk Turizmine hizmet vermektedir.

 

Tatilcilerin yol arkadaşı, gezginlerin daimî başlangıç noktası ÖZ ANTALYA TUR bugün tatil severlerin desteğiyle sektörün trendlerini belirleyen, tatil denildiğinde akla ilk gelen marka konumuna yükselmiştir. Kuruluşundan bugüne izlediği samimiyet, güvenilirlik, dürüstlük, kaliteli hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

 

Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan ÖZ ANTALYA TUR ’un tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir. Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları ve profesyonel çalışma ekibiyle her zaman en kaliteli ürünü, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı amaç haline getirmiştir.

 

Yurt içinde bulunan en güzel tatil yerlerine ÖZ ANTALYA TUR kalitesiyle, güvencesiyle ve avantajlı uygun fiyatlarıyla seyahat edebilirsiniz. Yurt içinde doğa ile baş başa bir tatil geçirmek için Türkiye'nin her noktasına açtığımız turlarımızı tercih edebilirsiniz. Doğasıyla görenleri büyüleyen bu rotalar içerisinde kültürel mirasımızı görebilir, yöresel lezzetleri tatma imkânına sahip olabilirsiniz.

 

*VİZYONUMUZ;

 

Faaliyetlerimizde öncelik; kuruluşumuz, bireyin mutluluğu için açılmış bir kapı olup bireyi; eski ve yeni dostluklara, doğa, deniz ve tarihe götüren bir araçtır. Aile atmosferi ortamında geçen turlarımız sayesinde katılımcılarımızın sosyal dayanışması gelişmekte ve en güzel dostluklar kurulmaktadır.

 

Yeryüzü cenneti ülkemizin her köşesine yapmış olduğumuz turlar ile insanlarımız ülkemizin tarihi,turistik ve doğal güzelliklerini tanımakta, yeni yerler keşfetmektedir.

 

*TURLARIMIZ;

 

Tüm tur programlarımız genel olarak 1985 yılından günümüze bu işteki tecrübe , bilgi, birikime dayanarak özgün, orijinal olarak hazırlanmakta ayrıca Türk gezginlerin isteklerine göre de programlarımız şekillenmektedir.

 

12 ay boyunca Türkiye’nin her noktasına turlarımız gerçekleştirilmektedir. Genel olarak Antalya Çıkışlı Turlar olmak koşuluyla;

 

- Günübirlik Turlar

- Doğu Karadeniz – Batum Turları

- Güneydoğu GAP Turları

- Doğu Anadolu Turları

- Kapadokya ve İç Anadolu Turları

- Çanakkale Turları

- Ege Turları

- İstanbul Turları

- Batı Karadeniz Turları

- Kıbrıs Turları

- Kaplıca Turları şeklindedir.

 

Ayrıca okul turları ve grup – kurum – topluluklara özel turlar organize edilmekte ve talebe bağlı olarak başta Antalya ve çevresi olmak üzere Türkiye'nin her yerine değişik organizasyonlar, turlar ve yolcu taşımacılığı yapılmaktadır.

 

Öz Antalya Turizm Ticaret Nakliyat Limited Şirketi

 

Kültür ve Turizm Bakanlığı A Grubu Seyahat Acentası İşletme Belgemiz: Türsab - 5046

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolu Turistik Yolcu Taşıma D2 Yetki Belgemiz: ANT.U.NET: 07.314

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası;

Ticaret Sicil No Antalya / 14992

Oda Sicil No Antalya / 16808

Mersis No : 0663003619000015

Vergi No: Antalya - Kurumlar Vergi Dairesi 6630036190

 

EKİBİMİZ;